Ansatte ved Otta ungdomsskole 2022-23

Ole Andreas Bjølgerud Aas
Faglærer
E-post: ousoaba@selskolene.no

Mariann Andersson
Faglærer
E-post: mariann.andersson@selskolene.no

Nina Bratlien
Fagarbeider
E-post: nina.bratlien@selskolene.no

Pål Bertil Eide
Rektor
Tlf: 90 96 07 40
E-post: pal-bertil.eide@sel.kommune.no

Gro Enger
Kontaktlærer 9AB, teamleder 9. trinn
E-post: gro.enger@selskolene.no

Trine Marie Flåtten
Kontaktlærer 10CD
E-post: trine-marie.flatten@selskolene.no

Ebenezer Gapson
Fagarbeider
E-post: ebenezer.gapson@selskolene.no

Synne Marie Grothe
Kontaktlærer 8CD
E-post: synne.grothe@selskolene.no

Rønnaug Killi Haugen
Kontaktlærer 9CD
E-post: ronnaug.killi.haugen@selskolene.no

Oddrun B. Høglien
Fagarbeider
E-post: oddrun.blankenborg.hoglien@selskolene.no

Martine Sandum Jeilen
Faglærer
E-post: martine.sandum,jeilen@selskolene.no

Trude Johnsen
Kontaktlærer 10CD
E-post: trude.johnsen@selskolene.no

Jon Arne Josten
Rådgiver, faglærer
Tlf. 48 03 52 56
E-post: jon-arne.josten@selskolene.no

Gry Kallåk
Undervisningsinspektør
Tlf. 47 90 02 49
E-post: gry.kallak@sel.kommune.no

 

Elise Korsgaden

Fagarbeider

E-post: elise.korsgaden@selskolene.no

 

Ellen Marie Leirflaten

Fagarbeider/Vernepleier

E-post: ellen.marie.leirflaten@sel.kommune.no

 

Anne Julie Luseter

Fagarbeider/Vernepleier

E-post: anne-julie.luseter@selskolene.no

 

Heidi Pedersen

Kontaktlærer 10AB, Teamleder 10. trinn

E-post: heidi.pedersen@selskolene.no

 

Stian Plassen

Fagarbeider

E-post: stian.plassen@selskolene.no

 

Claudia Rittig
Faglærer
E-post: 

 

Heidi Sanden

Fagarbeider

E-post: heidi.sanden@selskolene.no

 

Gro Skansen

Kontaktlærer 10AB

E-post: gro.skansen@selskolene.no

 

Magne Solheim

Fagarbeider

E-post: magne.solheim@selskolene.no

 

Ingunn Nyhus Solli

Kontaktlærer 9CD

E-post: ingunn.solli@selskolene.no

 

Olav Martens Solli

Kontaktlærer 8AB

E-post: olav.solli@selskolene.no

 

Katrine Stensland

Faglærer

E-post: katrine.stensland@selskolene.no

 

Anders Teigen

Konsulent

Tlf. 617 00 880 / 99 16 93 80

E-post: anders.teigen@sel.kommune.no

 

Ove Turtum

Kontaktlærer 8CD

E-post: ove.turtum@selskolene.no

 

Therese Andreassen Uldalen

Kontaktlærer 9AB

E-post: therese.uldalen@selskolene.no

 

Anne Marit Valbjørgsløkken

Kontaktlærer 8AB, teamleder 8. trinn

E-post: anne-marit.valbjorgslokkenn@selskolene.no