Ansatte ved Otta ungdomsskole

Mariann Andersson

Faglærer

E-post: mariann.andersson@sel.kommune.no

 

Vegard Aukrust

Faglærer

E-post: vegard.aukrust@sel.kommune.no

 

Nina Bratlien

Assistent

E-post: nina.bratlien@sel.kommune.no

 

Pål Bertil Eide

Rektor

Tlf: 90 96 07 40

E-post: pal-bertil.eide@sel.kommune.no

 

Gro Enger

Kontaktlærer 10CD

E-post: gro.enger@sel.kommune.no

 

Laila Enghaug

Faglærer

E-post: laila.enghaug@sel.kommune.no

 

Trine Marie Flåtten

Kontaktlærer 8CD

E-post: trine-marie.flatten@sel.kommune.no

 

Ebenezer Gapson

Assistent

E-post: ebenezer.gapson@sel.kommune.no

 

Synne Marie Grothe

Kontaktlærer 9CD

E-post: synne-marie.grothe@sel.kommune.no

 

Rønnaug Killi Haugen

Kontaktlærer 10AB, Teamleder 10. trinn

E-post: ronnaug.killi.haugen@sel.kommune.no

 

Sigrun Hoff

Sosiallærer / faglærer

Tlf. 48 01 47 21

E-post: sigrun.hoff@sel.kommune.no

 

Oddrun B. Høglien

Assistent

E-post: oddrun.hoglien@sel.kommune.no

 

Trude Johnsen

Kontaktlærer 8CD, Teamleder 8. trinn

E-post: trude.johnsen@sel.kommune.no

 

Jon Arne Josten

Rådgiver, faglærer

Tlf. 48 03 52 56

E-post: jon-arne.josten@sel.kommune.no

 

Gry Kallåk

Undervisningsinspektør

Tlf. 47 90 02 49

E-post: gry.kallak@sel.kommune.no

 

Elise Korsgaden

Assistent

E-post: elise korsgaden@sel.kommune.no

 

Synnæve Lyngved

Faglærer

E-post: synnove.lyngved@sel.kommune.no

 

Anne Dahlen Mosebakken

Kontaktlærer 8AB

E-post: anne.dahlen.mosebakken@sel.kommune.no

 

Heidi Pedersen

Kontaktlærer 9AB, Teamleder 9. trinn

E-post: heidi.pedersen@sel.kommune.no

 

Stian Plassen

Assistent

E-post: stian.plassen@sel.kommune.no

 

Heidi Sanden

Assistent

E-post: heidi.sanden@sel.kommune.no

 

Magne Solheim

Assistent

E-post: magne.solheim@sel.kommune.no

 

Ingunn Nyhus Solli

Kontaktlærer 9AB

E-post: ingunn.nyhus.solli@sel.kommune.no

 

Olav Martens Solli

Kontaktlærer 9CD

E-post: olav.solli@sel.kommune.no

 

Katrine Stensland

Kontaktlærer 10CD

E-post: katrine.stensland@sel.kommune.no

 

Anders Teigen

Kontorassistent

Tlf. 617 00 880

E-post: anders.teigen@sel.kommune.no

 

Ove Turtum

Faglærer

E-post: ove.turtum@sel.kommune.no

 

Gro Skansen

Kontaktlærer 10AB

E-post: gro.skansen@sel.kommune.no

 

Therese Andreassen Uldalen

Faglærer

E-post: therese.uldalen@sel.kommune.no

 

Line Rønningen Øien

Faglærer

E-post: line.ronningen.oien@sel.kommune.no