Kontaktinformasjon for barneverntenesten i Sel og Vågå

Telefon: 617 00 700

E-post: barnevernteneste@sel.kommune.no


Post skal sendest til:
Barneverntjenesten for Sel og Vågå, Sel rådhus, Botten Hansensgt. 9, 2670 Otta

Besøk oss:
Sel
Vi har lokaler i 2.etasje i Sel Rådhus ved Helsestasjonen.
Åpningstider: Mandag - fredag 08:00 - 15.30

Vågå
I tillegg har vi kontor på Vågå kommunehus.
Åpningstid: Torsdag 08:00 - 15.30
Tlf: 61 29 37 24

 

Ansatte ved barneverntjenesten

Ansatt Stilling Telefon nummer * E-post adresser
Kristin Kalbakk

Virksomhetsleder Sel og Vågå
barneverntjeneste

415 37 287 kristin.kalbakk@sel.kommune.no
Karen Haverstad Fagleder 95 92 41 86

 karen.haverstad@sel.kommune.no

Elisabeth Sletten Lysbakken

Saksbehandler
Nestleder
915 23 757  elisabeth.lysbakken@sel.kommune.no

Lene Grev

Saksbehandler 95 20 30 62  lene.grev@sel.kommune.no

Lene Steen

Saksbehandler 91 85 83 77  lene.steen@sel.kommune.no

Hilde Grothe Johnsgård
    
Saksbehandler 47 70 11 96  hilde.johnsgard@sel.kommune.no

Anne Ragnhild Kvarberg

Miljøarbeider 41 68 99 72  anne-ragnhild.kvarberg@sel.kommune.no
Liv Høystad Saksbehandler

91 24 54 33

 liv.hoystad@sel.kommune.no
Nina Hoff Saksbehandler 90 47 89 24  nina.hoff@sel.kommune.no
Nora Skaarnæs Seim

Saksbehandler

48 07 59 24  nora.skaarnaes.seim@sel.kommune.no

* Mobiltelefonene blir lagt igjen på kontoret når arbeidsdagen er ferdig.
Det er derfor ikke mulig å treffe saksbehandler på disse numrene utenom arbeidstid.


Ved akutte henvendelser utenom arbeidstid:
Legevakt: 116 117

Åpningstid: Hverdag: kl. 16.00 – 08.00
Helg/helligdag: Hele døgnet.

Politi: 112

Ambulanse/legevakt: 113