Kontaktinformasjon for Sel og Ottadalen barnevernteneste

Telefon: 617 00 700

E-post: barnevernteneste@sel.kommune.no


Post skal sendest til:
Sel og Ottadalen barnevernteneste, Botten Hansensgt. 9, 2670 Otta

Besøk oss:
Sel
Vi har lokaler i 2.etasje i Sel Rådhus.
Åpningstider: Mandag - fredag 08:00 - 15.30

Vågå: kontortid onsdager
Skjåk: kontortid tirsdager
Lom: kontortid fredager
 

 

Ansatte ved barneverntjenesten

Ansatt Stilling Telefon nummer * E-post adresser
Kristin Kalbakk

Virksomhetsleder Sel og Vågå
barneverntjeneste

415 37 287 kristin.kalbakk@sel.kommune.no
Karen Haverstad Teamleder undersøkelser og stedfortreder 95 92 41 86

 karen.haverstad@sel.kommune.no

Beate Stø Fagkonsulent 40 03 65 70 beate.sto@sel.kommune.no 
Karina Mandal Teamleder tiltak 91 24 54 33 karina.mandal@sel.kommune.no 
Mona Rudi Hegge Sekretær (man og ons)   mona.hegge@sel.kommune.no

Elisabeth Sletten Lysbakken

Barnevernkonsulent 915 23 757  elisabeth.lysbakken@sel.kommune.no

Lene Grev

Barnevernkonsulent 95 20 30 62  lene.grev@sel.kommune.no

Lene Steen

Barnevernkonsulent 91 85 83 77  lene.steen@sel.kommune.no
Sigrid Aaboen Barnevernkonsulent 41 54 27 91 sigrid.aaboen@sel.kommune.no 

Hilde Grothe Johnsgård
    
Barnevernkonsulent 47 70 11 96  hilde.johnsgard@sel.kommune.no

Anne Ragnhild Kvarberg

Miljøarbeider 41 68 99 72  anne-ragnhild.kvarberg@sel.kommune.no
Liv Høystad Barnevernkonsulent

90 78 79 16

 liv.hoystad@sel.kommune.no
Nina Hoff Barnevernkonsulent 90 47 89 24  nina.hoff@sel.kommune.no
Nora Skaarnæs Seim

Barnevernkonsulent

48 07 59 24  nora.skaarnaes.seim@sel.kommune.no
Inger Helene Tuva Miljøarbeider    

 

* Mobiltelefonene blir lagt igjen på kontoret når arbeidsdagen er ferdig.
Det er derfor ikke mulig å treffe saksbehandler på disse numrene utenom arbeidstid.


Ved akutte henvendelser utenom arbeidstid:
Legevakt: 116 117

Åpningstid: Hverdag: kl. 16.00 – 08.00
Helg/helligdag: Hele døgnet.

Politi: 112

Ambulanse/legevakt: 113