Tilsette ved Heidal skule

Her finn du kontaktinformasjon til tilsette ved Heidal skule og oversikt over kven som er kontaktlærar for dei ulike trinna.

Kontaktlærarar ved Heidal skule 2022-23:

1. kl Svein Kjær Rusten
2. kl Hanne Kristine Rustad
3. kl Åse Bente Broløkken
4. kl. Mona Barkenæs
5. kl Cathrine Gjerdet Haugen
6. kl Lene Charlotte Hestnes
7. kl Inger-Lise Leirflaten
8. kl Synnøve Svindland
9. kl Inger-Lise Horgen
10. kl Elin Vollen


Kontaktinformasjon til tilsette ved Heidal skule:

Mona Kristin Randen Barkenæs
e-post: mona.barkenaes@selskolene.no

Eva K Bekkemellem
e-post: eva.bekkemellem@selskolene.no

Ole Jonny Bekkemellem
e-post: ole.jonny.bekkemellem@selskolene.no

Åse Bente Broløkken
e-post: ase.brolokken@selskolene.no

Kristin Danielsen
e-post: kristin.danielsen@selskolene.no

Arne Ekre
e-post: arne.ekre@selskolene.no

Maria Kristine Haugen Furuheim
e-post: maria-kristine.furuheim@selskolene.no

Hilde Grindstuen
e-post: hilde.grindstuen@selskolene.no

Cathrine Gjerdet Haugen
e-post: cathrine.haugen@selskolene.no

Mona Rudi Hegge
e-post: mona.hegge@sel.kommune.no

Lene Charlotte Hestnes
e-post: lene-charlotte.hestnes@selskolene.no

Lisbeth Holten
e-post: lisbeth.holten@selskolene.no

Inger Lise Horgen
tlf: 91321025
e-post: inger-lise.horgen@selskolene.no

Magny Josten
e-post: magny.josten@selskolene.no

Inger Lise Krok
tlf: 48258513
e-post: inger-lise.krok@sel.kommune.no

Ann Jorunn Kveen
e-post: ann.jorun.kveen@selskolene.no

Inger-Lise Leirflaten
e-post: inger-lise.leirflaten@selskolene.no

Sjur Arne Lindby
tlf: 92289139
e-post: sjur-arne.lindby@sel.kommune.no

Kjersti Myrehagen
e-post: kjersti.myrhagen@selskolene.no

Siv Unni Nygård
e-post: siv.nygard@selskolene.no

Tor Olsen
e-post: tor.olsen@selskolene.no

Knut Olstad
e-post: knut.olstad@selskolene.no

Hanne Kristine Rustad
e-post: hanne.rustad@selskolene.no

Svein Ivar Kjær Rusten
e-post: svein.kjaer.rusten@selskolene.no

Anders Ryen
e-post: anders.ryen@selskolene.no

Randi Oddveig Solheim
e-post: randi.solheim@selskolene.no

Eva Staum
e-post: eva.staum@selskolene.no

Bjørn Erik Steinli
e-post: bjorn-erik.steinli@selskolene.no

Jonas Stensrud
e-post: jonas.stensrud@selskolene.no

Pål Svindland
e-post: pal.svindland@selskolene.no

Synnøve Svindland
e-post: synnove.svindland@selskolene.no

Beatrice Trosholmen
e-post: beatrice.trosholmen@selskolene.no

Elin Vollen
e-post: elin.vollen@selskolene.no

Ole Kristian Ødegård