Om PPTNG / Ansatte

Her finn du kontaktinformasjon, informasjon om tilsette, årsmeldinga mm

Du er velkommen til å ta kontakt med PPT NG.

KONTAKTINFORASJON - PPT NORD-GUDBRANDSDAL

Ved eposthenvendingar til PPT NG: ppt-nordgudbrandsdal@sel.kommune.no

Postadresse: Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta.

Telefon: 94 15 72 91 

 

Besøksadressar i kommunane
SEL PPT Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta
LESJA PPT Kommunehuset, 2665 Lesja
DOVRE PPT Båtsto, 2662 Dovre
VÅGÅ PPT Kommunehuset, Edvard Stormsveg 2, 2680 Vågå
LOM OG SKJÅK PPT Midtgard, 2686 Lom

 

Oversikt tilsette
Navn Mobilnr E-postadresse
Hilde Engvik Lusæter 41 53 72 85 hilde.engvik.luseter@sel.kommune.no
Anne-Gina Holen 46 81 73 10 anne-gina.holen@sel.kommune.no
Merete Dagsgard 41 53 72 84 merete.dagsgard@sel.kommune.no
Annette Garden Sveen 41 53 72 83 annette.garden.sveen@sel.kommune.no
Hedviga Sandorova Sveine 46 88 88 79 hedviga.sandorova.sveine@sel.kommune.no
Ina Kristin Sandvoll 95 45 04 99 ina.kristin.aas.sandvoll@sel.kommune.no
Eva Haldis Tessneset 48 20 68 91 eva.haldis.tessneset@sel.kommune.no
Aud Hytten 48 15 96 78 aud.hytten@sel.kommune.no
Viktorija Luksiene 47 61 63 48 viktorija.luksiene@sel.kommune.no
Anne-Torill Sperre 94 85 16 25 anne-torill.sperre@sel.kommune.no
Lars-Petter Brennhaugen 46 84 83 06 lars-petter.brennhaugen@sel.kommune.no
Ragnhild M. Grindstuen 90 80 89 46 ragnhild.martinsen.grindstuen@sel.kommune.no
Live Tykket   live.tykket@sel.kommune.no
Torill Reiremo 48 02 33 60 torill.reiremo@sel.kommune.no
Aud Byrbotten 94 15 72 91 aud.byrbotten@sel.kommune.no
Ine Skjørten Wilson   ine.skjoerten.wilson@sel.kommune.no

 

Telefonnummer til kommunane:
Sentralbord Vågå kommune 612 93 600
Sentralbord Lom kommune 612 17 300
Sentralbord Skjåk kommune 612 17 000
Sentralbord Dovre kommune 612 42 100
Sentralbord Lesja kommune 612 44 100
Sentralbord Sel kommune 617 00 700