Ansattoversikt

Du er velkommen til å ta kontakt med PPT NG.

 

Ved eposthenvendelser til PPT NG: ppt-nordgudbrandsdal@sel.kommune.no

Postadresse: Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta.

Telefon: 94 15 72 91 

 

Besøksadresser i kommunene
SEL PPT Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta
VÅGÅ PPT Kommunehuset, Edvard Stormsveg 2, 2680 Vågå
LOM OG SKJÅK PPT Midtgard, 2686 Lom

 

Oversikt tilsatte
Navn Mobilnr E-postadresse
Hilde Engvik Lusæter 41 53 72 85 hilde.engvik.luseter@sel.kommune.no
Anne-Gina Holen 46 81 73 10 anne-gina.holen@sel.kommune.no
Merete Dagsgard 41 53 72 84 merete.dagsgard@sel.kommune.no
Annette Garden Sveen 41 53 72 83 annette.garden.sveen@sel.kommune.no
Hedviga Sandorova 46 88 88 79 hedviga.sandorova@sel.kommune.no
Ina Kristin Sandvoll 95 45 04 99 ina.kristin.aas.sandvoll@sel.kommune.no
Eva Haldis Tessneset 48 20 68 91 eva.haldis.tessneset@sel.kommune.no
Aud Hytten 48 11 65 99 aud.hytten@sel.kommune.no
Bente Sigstad 94 85 16 25 bente.sigstad@sel.kommune.no
Ragnhild M. Grindstuen 90 80 89 46 ragnhild.martinsen.grindstuen@sel.kommune.no
Aud Byrbotten 94 15 72 91 aud.byrbotten@sel.kommune.no
     
   

 

 

Telefonnummer til kommunene:
Sentralbord Vågå kommune 612 93 600
Sentralbord Lom kommune 612 17 300
Sentralbord Skjåk kommune 612 17 000
Sentralbord Dovre kommune 612 42 100
Sentralbord Lesja kommune 612 44 100
Sentralbord Sel kommune 617 00 700