Ansattoversikt

Du er velkommen til å ta kontakt med PPT NG.

 

Ved eposthenvendelser til PPT NG: ppt-nordgudbrandsdal@sel.kommune.no

Postadresse: Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta.

Telefon: 94 15 72 91 

 

Besøksadresser i kommunene
SEL PPT Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta
VÅGÅ PPT Kommunehuset, Edvard Stormsveg 2, 2680 Vågå
LOM OG SKJÅK PPT Midtgard, 2686 Lom

 

Oversikt tilsatte
Navn Mobilnr E-postadresse
Anne-Gina Holen 46 81 73 10 anne-gina.holen@sel.kommune.no
Merete Dagsgard 41 53 72 84 merete.dagsgard@sel.kommune.no
Annette Garden Sveen 41 53 72 83 annette.garden.sveen@sel.kommune.no
Pål Grønli Kvehaugen 90 91 23 05

pal.kvehaugen@sel.kommune.no

Ina Kristin Sandvoll 95 45 04 99 ina.kristin.aas.sandvoll@sel.kommune.no
Eva Haldis Tessneset 48 20 68 91 eva.haldis.tessneset@sel.kommune.no
Aud Hytten 48 11 65 99 aud.hytten@sel.kommune.no
Ine Skjørten Wilson 46 83 84 39

ine.skjoerten.wilson@sel.kommune.no

Ragnhild M. Grindstuen 90 80 89 46 ragnhild.martinsen.grindstuen@sel.kommune.no
Aud Byrbotten 94 15 72 91 aud.byrbotten@sel.kommune.no
Anne Marte Nordlie Myren 48 24 25 84 anne-marte.myren@sel.kommune.no
Karen Haverstad

48 15 99 12

karen.haverstad@sel.kommune.no

 

Telefonnummer til kommunene:
Sentralbord Vågå kommune 612 93 600
Sentralbord Lom kommune 612 17 300
Sentralbord Skjåk kommune 612 17 000
Sentralbord Dovre kommune 612 42 100
Sentralbord Lesja kommune 612 44 100
Sentralbord Sel kommune 617 00 700