A A A
Forsiden/Tema/Skole og utdanning/Skoler i Sel/Heidal skule/Om Heidal skule

Tilsette ved Heidal skule

Her finn du kontaktinformasjon til tilsette ved Heidal skule og oversikt over kven som er kontaktlærar for dei ulike trinna.

Kontaktlærarar ved Heidal skule 2017-2018:

1.kl Magny Josten                                                                                                                                                                                                                                                2.kl Åse Bente Broløkken         
3./4.kl Hanne Rustad og Svein Ivar Kjær Rusten
5./6.kl Mona Barkenæs og Tor Olsen
7.kl Arne Ekre
8.kl Inger-Lise Leirflaten og Morten Graff
9.kl Elin Vollen
10.kl Synnøve Svindland og Inger-Lise Horgen
 

Kontaktinformasjon til tilsette ved Heidal skule:

Fornavn

Etternavn

Mobil

E-post

Mona Kristin Randen

Barkenæs

4797099139

Mona-Kristin.Barkenaes@sel.kommune.no

Eva K

Bekkemellem

4792814109

Eva.Bekkemellem@sel.kommune.no

Marthe Lusæter

Berg

41571244

marthe.lusaeter.berg@sel.kommune.no

Åse Bente

Broløkken

4797473373

Ase-Bente.Brolokken@sel.kommune.no

Arne

Ekre

4791863879 

arne.ekre@sel.kommune.no

Morten Mathias

Graff

4741205599

Morten-Mathias.Graff@sel.kommune.no

Mona Rudi

Hegge

4790856641

mona.hegge@sel.kommune.no

Lene Charlotte

Hestnes

4793081623

lene-charlotte.hestnes@sel.kommune.no

Inger Lise

Horgen

4747642665

Inger-Lise.Horgen@sel.kommune.no

Magny

Josten

4797168054

Magny.Josten@sel.kommune.no

Inger Lise

Krok

4748258513

inger-lise.krok@sel.kommune.no

Inger-Lise

Leirflaten

4741268538

inger-lise.leirflaten@sel.kommune.no

Elin

Lid

4795940494

Elin.Lid@sel.kommune.no

Sjur Arne

Lindby

4792289139

sjur-arne.lindby@sel.kommune.no

Kjersti

Myrehagen

4795483730

kjersti.myrehagen@sel.kommune.no

Siv Unni

Nygård

4799438484

Siv-Unni.Nygard@sel.kommune.no

Tor

Olsen

4792859366

Tor.Olsen@sel.kommune.no

Knut

Olstad

4793461625

Knut.Olstad@sel.kommune.no

Hanne Kristine

Rustad

4745618297

Hanne-Kristine.Rustad@sel.kommune.no

Svein Ivar Kjær

Rusten

4746968673

svein.rusten@sel.kommune.no

Randi Oddveig

Solheim

4795177066

randi.solheim@sel.kommune.no

Eva

Staum

4797657267

Eva.Staum@sel.kommune.no

Silje

Storsveen 94898163 silje.storsveen@sel.kommune.no

Terje

Stubbrud

4797000021

Terje.Stubbrud@sel.kommune.no

Synnøve

Svindland

4741242471

synnove.svindland@sel.kommune.no

Beatrice

Trosholmen 4741232116 beatricetrosholmen@gmail.com

Elin

Vollen

4741632980

elin.vollen@sel.kommune.no

Tips en venn Skriv ut