PPT-dager skole høsten 2016

PPT-dager høst 2016                                    

Dato

Skule

Trinn

Ansvarleg

Frå PPT NG

Kven deltek frå PPT  NG

Torsdag 22.9.16

Sel skule

 

1-7

Lars-Petter Brennhaugen

Lars- Petter Brennhaugen og Hilde Engvik Lusæter deltar  evt. på oppsummeringsmøte

Torsdag 29.9.16

Dombås skule

 

1-7

Ragnhild M. Grindstuen

Ragnhild M. Grindstuen og Viktorija Luksiene

Onsdag12.10.16

Otta ungdomsskule

 

8-10

Annette Garden Sveen

Annette Garden Sveen, Ina  Kristin Sandvoll og Ragnhild M. Grindstuen

Torsdag 13.10.16

Otta skole

 

5-7

Anne-Torill Sperre

Anne-Torill Sperre, Hilde Engvik Lusæter deltar på start og slutt, Hedviga Sandorova Sveine, Ragnhild M. Grindstuen

Fredag 14.10.16

Dovre ungdomsskule

8-10

Merete Dagsgard

Merete Dagsgard og Ina Kristin Sandvoll

Måndag 17.10.16

Otta skole Nyhusom

1-4

Hedviga Sandorova Sveine

Hedviga Sandorova Sveine, Anne-Torill Sperre, Eva Haldis Tessneset

Måndag 24.10.16

Vågåmo skule

 

1-4

Hedviga Sandorova Sveine

Hedviga Sandorova Sveine, Torill Reiremo, Anne-Torill Sperre

Måndag 24.10.16

Lesjaskog skule

 

1-10

Annette Garden Sveen

Annette Garden Sveen, Viktorija Luksiene, Ragnhild M. Grindstuen

Onsdag 26.10.16 Heidal barneskule 1-10 Annette Garden Sveen Annette Garden Sveen, Ragnhild M. Grindstuen, Ina Kristin Sandvoll, Viktorija Luksiene
Onsdag 26.10.16 Heidal ungdomsskule 8-10 Ragnhild M. Martinsen Ragnhild M. Grindstuen, Annette Garden Sveen, Ina Kristin Sandvoll, Viktorija Luksiene

Torsdag 27.10.16

Vågåmo skule

 

5-7

Hedviga Sandorova Sveine

 Hedviga Sandorova Sveine, Ragnhild M. Grindstuen, Anne-Torill Sperre

Fredag 28.10.16

Vågå ungdomsskule

8-10

Merete Dagsgard

Merete Dagsgard, (Torill Reiremoen.), Ragnhild M. Grindstuen

Måndag 31.10.15

Loar skule

 

1-7

Ina Kristin Sandvoll

Ina Kristin Sandvoll, Lars-Petter Brennhaugen, Anne-Torill Sperre

Torsdag 3.11.15

Lom ungdomsskule

8-10

 

Annette Garden Sveen

Annette Garden Sveen, Ina Kristin Sandvoll

Torsdag 3.11.15

Marlo skule

 

1-7

Hilde Engvik Lusæter

 

Hilde Engvik Lusæter

Måndag 7.11.16

Nordberg skule

 

1-7

Eva Haldis Tessneset

Eva Haldis Tessneset , Ragnhild M. Grindstuen, Hedviga Sandorova Sveine og Hilde Engvik Lusæter deler av dagen.

Torsdag 10.11.16

Skjåk ungdomsskole

8-10

Ina Kristin Sandvoll

Ina Kristin Sandvoll, Ragnhild M. Grindstuen

Torsdag 10.11.16

Lalm skule

 

1-7

Lars –Petter Brennhaugen

Hedviga Sandorova Sveine, Anne-Gina Holen

Måndag 14.11.16

Lesja skule

 

1-10

Annette Garden Sveen

Annette Garden Sveen, Lars-Petter Brennhaugen, Hedviga Sandorova Sveine, Merete Dagsgard

Torsdag17.11.16

Dovre skule

 

1-7

Anne-Torill Sperre

Anne-Torill Sperre, Lars-Petter Brennhaugen

Tips en venn Skriv ut