A A A
Forsiden»Tema»Barnevern»Kontakt barnevernet

Kontaktinformasjon for barneverntenesten i Sel og Vågå

Telefon: 617 00 700
Fax: 617 00 851
E-post: barnevernteneste@sel.kommune.no

Post skal sendest til:
Barneverntjenesten for Sel og Vågå, Sel rådhus, Botten Hansensgt. 9, 2670 Otta

Besøk oss:
Sel
Vi har lokaler i 2.etasje i Sel Rådhus ved Helsestasjonen.
Åpningstider: Mandag - fredag 08:00 - 15.30

Vågå
I tillegg har vi kontor på Vågå kommunehus.
Åpningstid: Torsdag 08:00 - 15.30
Tlf: 61 29 37 24

 
 

Ansatte ved barneverntjenesten

Ansatt Stilling Telefon nummer * E-post adresser
Karen Haverstad Fagleder 61 70 08 50/
95 92 41 86

 karen.haverstad@sel.kommune.no

Elisabeth Sletten Lysbakken Saksbehandler
Nestleder
61 70 08 56/
915 23 757
 elisabeth.lysbakken@sel.kommune.no
Lene Grev Saksbehandler 61 70 08 57/
95 20 30 62
 lene.grev@sel.kommune.no
Lene Steen Saksbehandler 61 70 08 54/
91 85 83 77
 lene.steen@sel.kommune.no

Hilde Grothe Johnsgård
    
Saksbehandler 61 70 08 53/
47 70 11 96
 hilde.johnsgard@sel.kommune.no

Anne Ragnhild Kvarberg
 
Miljøarbeider 41 68 99 72  anne-ragnhild.kvarberg@sel.kommune.no
Liv Høystad Saksbehandler

61 70 08 59/
91 24 54 33

 liv.hoystad@sel.kommune.no
Anne Marte Liaaen Saksbehandler

61 70 08 55/
97 63 72 22

 anne.marte.liaaen@sel.kommune.no
Nora Skaarnæs Seim

Saksbehandler

48 07 59 24  nora.skaarnaes.seim@sel.kommune.no
Kristin Kalbakk Virksomhetsleder
Familie og velferd
61 70 08 50/
415 37 287
 kristin.kalbakk@sel.kommune.no

* Mobiltelefonene blir lagt igjen på kontoret når arbeidsdagen er ferdig.
Det er derfor ikke mulig å treffe saksbehandler på disse numrene utenom arbeidstid.


Ved akutte henvendelser utenom arbeidstid:
Legevakt: 116 117

Åpningstid: Hverdag: kl. 16.00 – 08.00
Helg/helligdag: Hele døgnet.

Politi: 112

Ambulanse/legevakt: 113

Tips en venn Skriv ut