A A A
Ansatte

Ansatte i Sel kommune


IKT
NAV
PPT




Ansatte
Etternavn     Fornavn     Tittel     Telefon     Mobil                  
Administrasjon
Drønen
Kaija Eide
Rådmann
61 70 07 11
 959 19 271
Kaija Eide Drønen vCard1
Gårderløkken
Kristin Rønn
Kommunalsjef
61 70 07 33
 917 23 364
Kristin Rønn Gårderløkken vCard2
Nymoen
Solveig
Prosjektleder
61 70 07 12
 415 37 293
Solveig Nymoen vCard3
Ramsøy
Iren
Kommunalsjef
61 70 07 45
 920 44 784
Iren Ramsøy vCard4
Stenersen
Torfinn
Næringssjef
 905 51 701
Torfinn Stenersen vCard5
Aktivitetssenteret
Flåtten
Camilla Halvorsen
Gruppeleder
Camilla Halvorsen Flåtten vCard6
Nustadhaugen
Stein Harald
Vedsentralen
 954 14 582
Stein Harald Nustadhaugen vCard7
Arkiv
Dokken
Inger Lise
Fagleder
 901 57 046
Inger Lise Dokken vCard8
Tullut
Gro Anita G.
Sekretær
 954 23 189
Gro Anita G. Tullut vCard9
Bibliotek
Josten
May Britt
Biblioteksjef
61 70 08 73
 911 76 884
May Britt Josten vCard10
Bofellesskap flyktninger
Grev
Rolf
Faglig leder
 468 39 231
Rolf Grev vCard11
Hansen
Therese Holshagen
Ledende miljøterapeut
 480 24 169
Therese Holshagen Hansen vCard12
Ottheim
 952 72 542
   Ottheim vCard13
Ergoterapi
Skomakerstuen
Mona Lisa
Ergoterapeut
 948 23 435
Mona Lisa Skomakerstuen vCard14
Slettmoen
Britt
Ergoterapeut
61 70 08 28
 950 40 552
Britt Slettmoen vCard15
Familie og Velferd
Kalbakk
Kristin
Virksomhetsleder
 415 37 287
Kristin Kalbakk vCard16
Fjellstyret
Båtstad
Kai Rune
Fjelloppsyn
 412 38 073
Kai Rune Båtstad vCard17
Sannes
Per Erik
Fjelloppsyn
 994 22 578
Per Erik Sannes vCard18
Flyktningtjeneste
Blekastad
Lars
Flyktningkonsulent
 468 63 793
Lars Blekastad vCard19
Kristiansen
Solveig
Flyktningkonsulent
 948 34 588
Solveig Kristiansen vCard20
Frivilligsentralen
Solberg
Kari
Leder
 456 61 814
Kari Solberg vCard21
Fysioterapi
Lindstad
Thale
Fysioterapeut
 415 37 286
Thale Lindstad vCard22
Sagflaten
Britt
Fysioterapeut
 941 61 499
Britt Sagflaten vCard23
Sørhaugen
Anne Kjersti
Kommunefysioterapeut
61 70 08 27
 922 20 278
Anne Kjersti Sørhaugen vCard24
Heggelund og Sandbu Barnehage
Ulvolden
Camilla
Virksomhetsleder
 902 11 892
Camilla Ulvolden vCard25
Heidal Barnehage
Askeland
Mette
Pedagogisk leder
 904 16 555
Mette Askeland vCard26
Sanden
Oddny Løkken
Virksomhetsleder
 904 16 555
Oddny Løkken Sanden vCard27
Heidal skule
Hegge
Mona Rudi
Merkantil
61 21 07 80
Mona Rudi Hegge vCard28
Horgen
Inger Lise
Rådgiver
61 21 07 83
Inger Lise Horgen vCard29
Krok
Inger Lise
Inspektør
61 21 07 80
Inger Lise Krok vCard30
Lindby
Sjur Arne
Rektor
61 21 07 85
 922 89 139
Sjur Arne Lindby vCard31
Helsestasjon
Brun
Monica Hagen
Helsesøster
 918 51 982
Monica Hagen Brun vCard32
Hagberg
Gry Hege Killi
Miljøterapeut
 993 08 930
Gry Hege Killi Hagberg vCard33
Helsestasjon
 974 81 138
   Helsestasjon vCard34
Lien
Anne Enkerud
Avdelingsleder
 934 52 350
Anne Enkerud Lien vCard35
Slåen
Kristin
Helsesøster
Kristin Slåen vCard36
Svarverbakken
Tone
Merkantil
Tone Svarverbakken vCard37
Søberg
Mariann
Jordmor
 415 37 281
Mariann Søberg vCard38
Tarud
Mona
Helsesøster
 993 08 945
Mona Tarud vCard39
Hjelpemiddelsentralen
Johansen
Jonny-Hugo
Hjelpemiddelformidler
 975 67 243
Jonny-Hugo Johansen vCard40
Hjemmetjenesten Otta og Heidal
Bråtesveen
Anne Marie
Virksomhetsleder
 415 06 139
Anne Marie Bråtesveen vCard41
Hovedtillitsvalgte
Grindstuen
Nina
Fagforbundet
61 70 08 10
 915 61 673
Nina Grindstuen vCard42
Sanden
Reidar
Delta
61 70 07 91
 909 40 616
Reidar Sanden vCard43
Tho
Thorbjørn
Hovedverneombud
 909 17 981
Thorbjørn Tho vCard44
IKT
Alnes
Terje
IKT Konsulent
 957 67 570
Terje Alnes vCard45
Melgårdshagen
Pål Arne
IKT Lærling
 918 83 582
Pål Arne Melgårdshagen vCard46
Resset
Kristian
IKT Lærling
 907 73 871
Kristian Resset vCard47
Sandbu
Dag
IKT Konsulent
 918 01 001
Dag Sandbu vCard48
Kantine
Sæther
Johnny
Leder
61 70 07 60
Johnny Sæther vCard49
Kommunal Eiendom
Bjørklund
Per Arne
Vaktmester
 906 99 092
Per Arne Bjørklund vCard50
Brekkum
Geir
Vaktmester
 911 59 163
Geir Brekkum vCard51
Dahlen
Ole Erik
Vaktmester
 948 59 354
Ole Erik Dahlen vCard52
Hagen
Leif
Virksomhetsleder
 415 37 290
Leif Hagen vCard53
Haugstulen
Morten
Vaktmester
 950 01 337
Morten Haugstulen vCard54
Leirflaten
Anne Lise
Fagleder
 415 45 267
Anne Lise Leirflaten vCard55
Leirflaten
Jon
Vedlikeholdsleder
 415 37 289
Jon Leirflaten vCard56
Lie
Thomas
Eiendomsforvalter
 970 61 667
Thomas Lie vCard57
Olszewska
Agnieszka
Renholder
Agnieszka Olszewska vCard58
Snerlebakken
Tonje
Renholder
Tonje Snerlebakken vCard59
Tamberstuen
Åse Marit
Renholder
Åse Marit Tamberstuen vCard60
Teigen
Arne
Vaktmester
 902 20 235
Arne Teigen vCard61
Turmo
Trond
Vaktmester
 902 30 495
Trond Turmo vCard62
Ulen
Terje
Vaktmester
 975 12 911
Terje Ulen vCard63
Ulsletten
Finn
Vaktmester
 975 92 911
Finn Ulsletten vCard64
Venås
Ørjan
Prosjektleder
 913 09 760
Ørjan Venås vCard65
Ymbjørgøyen
Ove
Vaktmester
 959 43 590
Ove Ymbjørgøyen vCard66
Øien
Jon Ivar
Vaktmester
 482 22 188
Jon Ivar Øien vCard67
Kulturavdeling
Bryhn
Kaare Andreas Holme
Driftsleder, Otta Kulturhus
 920 99 600
Kaare Andreas Holme Bryhn vCard68
Holen
Knut
Kinosjef
 952 85 790
Knut Holen vCard69
Josten
Mette
Kulturkonsulent
61 70 07 35
 476 73 737
Mette Josten vCard70
Martinsen
Eva
Sekretær
61 70 07 34
Eva Martinsen vCard71
Stallvik
Jertru
Virksomhetsleder
 480 05 605
Jertru Stallvik vCard72
Loftsgårdsbakken
Grønli
Åse
Avdelingsleder
 986 75 238
Åse Grønli vCard73
NAV
Haugen
Jarleif
Virksomhetsleder
 915 34 600
Jarleif Haugen vCard74
NGLMS
Aarvik
Hilde
Kreftkoordinator
 917 66 351
Hilde Aarvik vCard75
Brandt-Møller
Betina
Overlege
 962 27 744
Betina Brandt-Møller vCard76
Brandvold
Monica
Avdelingsleder Legevakt og Legekontor
 905 67 799
Monica Brandvold vCard77
Ekre
Lars
Virksomhetsleder
 990 09 650
Lars Ekre vCard78
Hansen
Elin
Sykepleier
Elin Hansen vCard79
Lorentzen
Hege
Koordinator i samfunnsmedisin
 995 07 270
Hege Lorentzen vCard80
Rosten
Mariann
Sykepleier
Mariann Rosten vCard81
Rudi
Elisabeth
Avdelingsleder sengeavdeling
61 70 08 93
 907 29 412
Elisabeth Rudi vCard82
Sengepost hovednummer
 992 17 890
   Sengepost hovednummer vCard83
Sigstadstø
Sigrun
Radiograf
Sigrun Sigstadstø vCard84
Ordfører
Pryhn
Dag Erik
Ordfører
61 70 07 10
 913 38 870
Dag Erik Pryhn vCard85
Otta Legekontor
Ali
Ali Abdullahi
Lege
Ali Abdullahi Ali vCard86
Formo
Amund
Lege
Amund Formo vCard87
Heier
Marte Aimee Staude
Lege
Marte Aimee Staude Heier vCard88
Nizialek
Jan
Lege
Jan Nizialek vCard89
Podeniene
Elvyra
Lege
Elvyra Podeniene vCard90
Renaa
Therese
Lege
Therese Renaa vCard91
Storvik
Bjørn Steinar
Lege
Bjørn Steinar Storvik vCard92
Otta læringssenter
Hage
Kristin
Merkantil medarbeider
 909 57 710
Kristin Hage vCard93
Holen
Heidi Jorunn Evjenth
Inspektør
 904 71 387
Heidi Jorunn Evjenth Holen vCard94
Personalrom
 902 03 772
   Personalrom vCard95
Turtum
Ove
Virksomhetsleder
 415 37 299
Ove Turtum vCard96
Otta skole
Båtstad
Brit Schjelle
Kontormedarbeider
61 24 59 00
Brit Schjelle Båtstad vCard97
Krogsæter
Bente Mona
Rektor
61 23 55 42
 415 52 767
Bente Mona Krogsæter vCard98
Sandnes
Kristin
Inspektør
61 23 55 43
Kristin Sandnes vCard99
Otta ungdomsskole
Bråtesveen
Odd Jarle
Rådgiver
61 70 08 85
Odd Jarle Bråtesveen vCard100
Kallåk
Gry
Inspektør
61 70 08 84
Gry Kallåk vCard101
Solheim
Leif Roar
Rektor
61 70 08 83
Leif Roar Solheim vCard102
Teigen
Anders
Kontormedarbeider
Anders Teigen vCard103
Ottbragden Barnehage
Aasgaard
Reidun
Virksomhetsleder
 976 05 714
Reidun Aasgaard vCard104
Brennhaugen
Eva S
Barnevernspedagog
Eva S Brennhaugen vCard105
Hovednummer
61 23 04 85
 902 40 431
  Hovednummer vCard106
Personal og Lønn
Brendstuen
Gro Frikstad
Konsulent
61 70 07 21
Gro Frikstad Brendstuen vCard107
Hagen
Åse K.
Saksbehandler
61 70 07 24
Åse K. Hagen vCard108
Hanstad
Bjørn
Fagansvarlig
61 70 07 18
Bjørn Hanstad vCard109
Hjellet-Rake
Mona
Personalrådgiver
61 70 07 22
Mona Hjellet-Rake vCard110
Rindhølen
Solveig
Virksomhetsleder
 907 61 820
Solveig Rindhølen vCard111
Plan og Teknisk
Aabakken
Bjørn
Fagleder VA
 977 38 314
Bjørn Aabakken vCard112
Aateigen
Vidar
Fagarbeider
 948 65 002
Vidar Aateigen vCard113
Bergum
Line Brånå
Arealplanlegger
61 70 07 86
Line Brånå Bergum vCard114
Enlid
Grethe
Oppmålingsingeniør
61 70 07 72
Grethe Enlid vCard115
Evjen
Anna Raanaa
Fagleder/Byggesaksbehandler
61 70 07 75
Anna Raanaa Evjen vCard116
Hagelien
Renathe
Driftsingeniør
 416 42 305
Renathe Hagelien vCard117
Halvorsen
Gøril Sire
Konsulent
61 70 07 55
Gøril Sire Halvorsen vCard118
Holen
Stein Rune
Fagarbeider
 913 14 164
Stein Rune Holen vCard119
Kleffelgård
Eva
Kommunegartner
 468 51 523
Eva Kleffelgård vCard120
Kristensen
Martin
Fagarbeider
Martin Kristensen vCard121
Løkken
Ove
Byggesaksbehandler
61 70 07 76
Ove Løkken vCard122
Martin
Marianne
Arealplanlegger
61 70 07 77
Marianne Martin vCard123
Myrhaugen
Per-Gunnar
Driftsoperatør
 975 44 995
Per-Gunnar Myrhaugen vCard124
Nilstad
Tom Are
Brannsjef/Fagleder
 991 10 460
Tom Are Nilstad vCard125
Nordlien
Jon Inge
Driftsoperatør
 970 09 076
Jon Inge Nordlien vCard126
Nygård
Ivar Magne
Feier
 902 02 704
Ivar Magne Nygård vCard127
Næprud
Ola
Virksomhetsleder
61 70 07 67
 917 12 073
Ola Næprud vCard128
Rydland
Tore
Elektriker
 906 98 136
Tore Rydland vCard129
Sagdalen
Ann Iren
Sekretær
61 70 07 68
Ann Iren Sagdalen vCard130
Sagdalen
Bjørn
Fagarbeider
 970 90 707
Bjørn Sagdalen vCard131
Skogum
Ivar
Driftsingeniør
 461 85 728
Ivar Skogum vCard132
Skreden
Ola Reidar
Feier
 959 92 823
Ola Reidar Skreden vCard133
Synstnes
Ingunn
Kommuneplanlegger
61 70 07 13
Ingunn Synstnes vCard134
Tho
Stein
Formann
 480 30 567
Stein Tho vCard135
PPT
Aukrust
Suna Sveen
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
Suna Sveen Aukrust vCard136
Brennhaugen
Lars Petter
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
 468 48 306
Lars Petter Brennhaugen vCard137
Byrbotten
Aud
Sekretær
61 70 08 40
Aud Byrbotten vCard138
Dagsgard
Merete
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
61 21 73 17
 415 37 284
Merete Dagsgard vCard139
Grindstuen
Ragnhild Martinsen
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
 908 08 946
Ragnhild Martinsen Grindstuen vCard140
Holen
Anne-Gina
Logoped
61 70 08 43
 468 17 310
Anne-Gina Holen vCard141
Hytten
Aud
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
 481 59 678
Aud Hytten vCard142
Luksiene
Viktorija
61 70 08 42
 476 16 348
Viktorija Luksiene vCard143
Lusæter Engvik
Hilde
Virksomhetsleder
 415 37 285
Hilde Lusæter Engvik vCard144
Reiremo
Torill
Logoped
 480 23 360
Torill Reiremo vCard145
Rusten
Marit
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
 948 88 927
Marit Rusten vCard146
Sandvoll
Ina Kristin Aas
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
 954 50 499
Ina Kristin Aas Sandvoll vCard147
Skjørten Wilson
Ine
Psykologspesialist
Ine Skjørten Wilson vCard148
Sperre
Anne-Torill
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
61 70 08 58
 948 51 625
Anne-Torill Sperre vCard149
Sveen
Annette Garden
61 29 37 83
 415 37 283
Annette Garden Sveen vCard150
Sveine
Hedviga Sandorova
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
61 21 73 16
 468 88 879
Hedviga Sandorova Sveine vCard151
Tessneset
Eva-Haldis
Pedagogisk/psykologisk rådgiver
 482 06 891
Eva-Haldis Tessneset vCard152
Psykisk Helsearbeid
Dahl
Sigri
Vernepleier
 950 05 898
Sigri Dahl vCard153
Haugstulen
Berit Rosten
Psykiatrisk sykepleier
41 20 64 81
 900 74 173
Berit Rosten Haugstulen vCard154
Moen
Vivian
Sykepleier
 908 90 112
Vivian Moen vCard155
Nesset
Anne Marie
Psykiatrisk hjelpepleier (Hjerterom)
 915 96 864
Anne Marie Nesset vCard156
Presno
Helge Garcia De
Ruskoordinator
 905 28 185
Helge Garcia De Presno vCard157
Sanden
Marit Løkken
Vernepleier (vikar)
 919 12 404
Marit Løkken Sanden vCard158
Solstad
Synnøve
Avdelingsleder
 415 37 282
Synnøve Solstad vCard159
RegionData
Barhaugen
Egil
Daglig leder
91 56 47 13
Egil Barhaugen vCard160
Sel Barnehage
Fossøy
Irene
Virksomhetsleder
 954 93 804
Irene Fossøy vCard161
Sel og Vågå Barneverntjeneste
Grev
Lene
Saksbehandler
61 70 08 57
 952 03 062
Lene Grev vCard162
Haverstad
Karen
Fagleder
61 70 08 50
 959 24 186
Karen Haverstad vCard163
Høystad
Liv
Saksbehandler
61 70 08 59
 912 45 433
Liv Høystad vCard164
Johnsgård
Hilde Grothe
Saksbehandler
61 70 08 53
 477 01 196
Hilde Grothe Johnsgård vCard165
Kvarberg
Anne Ragnhild
Miljøarbeider
 416 89 972
Anne Ragnhild Kvarberg vCard166
Liaaen
Anne Marte
Saksbehandler
61 70 08 55
 976 37 222
Anne Marte Liaaen vCard167
Lysbakken
Elisabeth
Saksbehandler
61 70 08 56
 915 23 757
Elisabeth Lysbakken vCard168
Seim
Nora Skaarnæs
Saksbehandler
 480 75 924
Nora Skaarnæs Seim vCard169
Steen
Lene
Saksbehandler
61 70 08 54
 918 58 377
Lene Steen vCard170
Sel Sjukeheim
Breden
Åse
Pleieassistent
Åse Breden vCard171
Moldal
Elisabeth
Sekretær
61 23 81 20
Elisabeth Moldal vCard172
Synstnes
Svein Helge
Virsomhetsleder
61 23 81 33
Svein Helge Synstnes vCard173
Sel skule
Hovednummer
61 23 69 80
   Hovednummer vCard174
SFO
 415 37 288
   SFO vCard175
Sæteren
Torgeir
Rektor
61 23 69 80
 458 61 082
Torgeir Sæteren vCard176
Selsro
Romungard
Ola
Husfar
Ola Romungard vCard177
Sletten
Ingunn
Avdelingsleder
Ingunn Sletten vCard178
Sletten
Merethe
Avdelingsleder
 415 66 985
Merethe Sletten vCard179
Selsrogata
Luseter
Anne Julie
Avdelingsleder
Anne Julie Luseter vCard180
Selsverket Barnehage
Avdeling
 950 97 840
   Avdeling vCard181
Bjørklund
Hilde
Virksomhetsleder
Hilde Bjørklund vCard182
Kontor
 950 97 930
   Kontor vCard183
Plassen
Stian
Fagarbeider
99 47 87 37
 994 78 737
Stian Plassen vCard184
Servicetorget
Amundgård
Eivind
Lærling
Eivind Amundgård vCard185
Grotheim
Eilin
Fagarbeider
61 70 08 65
Eilin Grotheim vCard186
Nårstad
Eva
Konsulent
Eva Nårstad vCard187
Olstad
Solveig Viktoria
Politisk sekretær
 975 72 559
Solveig Viktoria Olstad vCard188
Tildelingskontoret
Berget
Kari
Saksbehandler egenbetaling
61 70 08 23
Kari Berget vCard189
Furuheim
Anne G.
Avdelingsleder
61 70 07 14
Anne G. Furuheim vCard190
Hoff
Linda
Saksbehandler
Linda Hoff vCard191
Holsbrekken
Laila
Saksbehandler
61 70 07 58
Laila Holsbrekken vCard192
Lundemo
Åse
Saksbehandler koordinerende enhet
61 70 07 52
 415 53 892
Åse Lundemo vCard193
Rudi
Anette
Prosjektleder/koordinator
 906 53 022
Anette Rudi vCard194
Tiltak for funksjonshemmede
Abolzahra Chighani
Nejat
Helsefagarbeider
Nejat Abolzahra Chighani vCard195
Kisielewska
Iwetta
Helsefagarbeider
Iwetta Kisielewska vCard196
Lonbakken
Halvor
Vernepleier
Halvor Lonbakken vCard197
Skjåk
Cathrine Flåtten
Vernepleier
Cathrine Flåtten Skjåk vCard198
Skreden Skogum
Liv
Helsefagarbeider
Liv Skreden Skogum vCard199
Slettmo
Thora
Hjelpepleier
Thora Slettmo vCard200
Tjeneste for funksjonshemmede
Bakken
Ingrid
Avdelingsleder
 975 42 860
Ingrid Bakken vCard201
Randen
Rita
Virksomhetsleder
 478 59 595
Rita Randen vCard202
Økonomi
Fakturamottak
61 70 07 90
   Fakturamottak vCard203
Fossen
Bodil
Førstesekretær
61 70 07 16
Bodil Fossen vCard204
Kleiven
Kai Morten
Fagleder
61 70 07 15
Kai Morten Kleiven vCard205
Lilleengen
Anni
Konsulent
61 70 07 30
Anni Lilleengen vCard206
Ramen
Per Helge
Controller
61 70 08 04
Per Helge Ramen vCard207
Teigmoen
Elin
Virksomhetsleder
 907 37 367
Elin Teigmoen vCard208
Tips en venn Skriv ut