Ansatte ved Otta ungdomsskole

 
Pål Bertil Eide
Rektor
Tlf: 90 96 07 40
E-post: pal-bertil.eide@sel.kommune.no
 
Gry Kallåk
Undervisningsinspektør
Tlf. 47 90 02 49
E-post: gry.kallak@sel.kommune.no
 
Odd-Jarle Bråtesveen
Rådgiver og kontaktlærer 10CD
Tlf. 48 03 52 56
E-post: odd-jarle.bratesveen@sel.kommune.no
 
Sigrun Hoff
Sosiallærer / faglærer
Tlf. 48 01 47 21
E-post: sigrun.hoff@sel.kommune.no
 
Anders Teigen
Kontorassistent
Tlf. 617 00 880
E-post: anders.teigen@sel.kommune.no
 
Vegard Aukrust
Faglærer
E-post: vegard.aukrust@sel.kommune.no
 
Nina Bratlien
Assistent
 
Monica Håskjold Eide
Kontaktlærer 8CD
 
Astri Einarsen
Faglærer
 
Gro Enger
Kontaktlærer 10AB
 
Laila Enghaug
Kontaktlærer 8CD
 
Malin Frikstad
Assistent
 
Synne Marie Grothe
Kontaktlærer 9CD
 
Solfrid K. Grønbeck
Faglærer, 9. trinn
 
Rønnaug Killi Haugen
Kontaktlærer 10CD
 
Hege Therese Hole
Assistent
 
Oddrun B. Høglien
Assistent
 
Trude Johnsen
Faglærer, 8. trinn
E-post: trude.johnsen@sel.kommune.no
 
Jon Arne Josten
Kontaktlærer 8AB
E-post: jon-arne.josten@sel.kommune.no
 
Elise Korsgaden
Assistent
 
Jan Erik Lien
Faglærer, Trafikk
 
Heidi Pedersen
Kontaktlærer 9AB
E-post: heidi.pedersen@sel.kommune.no
 
Heidi Sanden
Assistent
 
Ingunn Nyhus Solli
Faglærer, 9. trinn
 
Olav Martens Solli
Kontaktlærer 9CD
E-post: olav.solli@sel.kommune.no
 
Jan Olav Solstad
Kontaktlærer 9AB
 
Katrine Stensland
Faglærer, 10. trinn
 
Anne Marit Valbjørgsløkken
Faglærer, 8. trinn
 
Gro Skansen Øyen
Kontaktlærer 8AB
 
Vegard Aukrust
Faglærer
E-post: vegard.aukrust@sel.kommune.no
Tips en venn Skriv ut
Publisert 09. februar 2017 av Anders Teigen | Oppdatert 01. november 2017