A A A
Forsiden»Tema»Skole og utdanning»Otta læringssenter

Ansatte ved Otta læringssenter

Ove Turtum (Virksomhetsleder)
e-post: ove.turtum@sel.kommune.no, tlf. 415 37 299

Heidi Evjenth Holen (Inspektør)
e-post: heidi.evjenth.holen@sel.kommune.no, tlf: 904 71 387

Guri Ekre (Lærer ved grunnskoleopplæring)
e-post: guri.ekre@sel.kommune.no

Henning Granli (Lærer ved grunnskoleopplæring)
e-post: henning.granli@sel.kommune.no

Synnøve Lyngved (Lærer ved introduksjonsgruppe)
e-post: synnove.lyngved@sel.kommune.no

Anita Melle (Lærer ved norskopplæring og introduksjonsgruppe)
e-post: anita.melle@sel.kommune.no

Bente Moen (Lærer ved norskopplæring)
e-post: bente.moen@sel.kommune.no

Gry Anette Nilsen (Lærer ved norskopplæring)
e-post: gry-anette.nilsen@sel.kommune.no

Bjørn Erik Steinli (Lærer ved grunnskoleopplæring)
e-post: bjorn.erik.steinli@sel.kommune.no

Katrine Evensen (Lærer ved norskopplæring)
e-post: katrine.evensen@sel.kommune.no  

Anna Ulmo (Lærer ved norskopplæring)
e-post: anna.ulmo@sel.kommune.no

Line Rønningen Øien (Lærer ved grunnskoleopplæring)
e-post: line.ronningen.oien@sel.kommune.no

Tips en venn Skriv ut